ONLINE PORTFOLIO & OSOBNÍ WEB STRÁNKA

Vítejte! & Díky za návštěvu! ;-)

Slovenčina Český jazyk English

Royalty-Free Stock Grafika

Autorská práva: © JARESO (Boris Jaroščák) | www.jareso.cz

Popis grafiky

Na tomto obrázku je znázorněna 3D zelená a modrá molekula, která je známá jako C3H8. Model na ilustraci je vyobrazen ve 3D a profesoři přírodních věd často používají takové modely, aby svým studentům poskytli realistický a praktický příklad toho, jaké jsou ty skutečné molekuly. Skutečné molekuly, jako je ta na obrázku, jsou mikroskopické, takže jediný způsob, jak je vidět, je podívat se na ně pod mikroskopem. Používají se také modely jako na obrázku, protože jsou jednoduché a pohodlné k předvádění. Při vzdělávání studentů může pomoci, když mohou takový model použít jako učební nástroj.

Klíčová slova pro tuto grafiku
TIP:
Kliknutím na jednotlivá klíčová slova nebo slovní spojení můžete spustit vyhledávání dalších tématicky podobných grafik.
Informace o možném volném použití této náhledové grafiky

Chtěli byste použít tuto náhledovou grafiku o maximální velikosti 600x754 pixelů na vašich webových stránkách a on-line projektech zcela zdarma? Můžete tak učinit bez jakýchkoli obav a zcela legálně. Jedinou nutností je uvedení aktivní zpětné linky na tyto stránky (jareso.cz), někde v rámci vašich stránek a dodržování autorského zákona v plném rozsahu.

Dostupné rozměry
Tento náhled
0.45 MP
600 x 754 pix
POUZE PRO WEB
MÉ PROFILY NA
WEBSITE DEVELOPER
..:: JARESO ::..
© 2005-2023 | Všechna práva vyhrazena.
© Copyright: JARESO / (BORIS JAROSCAK) | JARESO ® je registrovaná ochranná známka společnosti JARESO s.r.o. | Web běží na serverech: WEBGLOBE - YEGON
Všechny ostatní ochranné známky, loga a autorská práva jsou majetkem příslušných vlastníků.