ONLINE PORTFOLIO & OSOBNÍ WEB STRÁNKA

Vítejte! & Díky za návštěvu! ;-)

Slovenčina Český jazyk English

Royalty-Free Stock Grafika

Autorská práva: © JARESO (Boris Jaroščák) | www.jareso.cz

Popis grafiky

Koncept setkání dvou názorově, nebo na základě jiných kritérií odlišných skupin. Rozdílnost je ilustrovaná dvěma tábory symbolických figurek, které jsou vzájemně odděleny. Absolutní odlišnost je navíc vizuálně zdůrazněna masivní trhlinou v symbolické zemi. Trhlina tak tvoří nekonečnou propast, která jednoznačně odděluje obě skupiny, bez zdánlivě jakékoliv možnosti vzájemného kontaktu. Výjimku tvoří pouze malý, velmi úzký výstupek země na každé straně propasti. Právě tento výstupek poskytl lídrem jednotlivých skupin přece jen dostatek prostoru na možné vzájemné setkání. Pro zvýraznění efektu vzájemného kontaktu září lídři barvami, které reprezentují jejich náležitost ke skupině. Skupina tvořená růžovými figurkami tvořícími jeden tábor stojí na levé straně propasti. Zatímco figurky tvořící druhý tábor jsou zobrazeny na pravé straně propasti v modré barvě. Celá scéna je vykreslená na bílém pozadí s jemným zrcadlením a odrazy na jednotlivých figurkách.

Klíčová slova pro tuto grafiku
TIP:
Kliknutím na jednotlivá klíčová slova nebo slovní spojení můžete spustit vyhledávání dalších tématicky podobných grafik.
Informace o možném volném použití této náhledové grafiky

Chtěli byste použít tuto náhledovou grafiku o maximální velikosti 600x492 pixelů na vašich webových stránkách a on-line projektech zcela zdarma? Můžete tak učinit bez jakýchkoli obav a zcela legálně. Jedinou nutností je uvedení aktivní zpětné linky na tyto stránky (jareso.cz), někde v rámci vašich stránek a dodržování autorského zákona v plném rozsahu.

Dostupné rozměry
Tento náhled
0.3 MP
600 x 492 pix
POUZE PRO WEB
MÉ PROFILY NA
WEBSITE DEVELOPER
..:: JARESO ::..
© 2005-2024 | Všechna práva vyhrazena.
© Copyright: JARESO / (BORIS JAROSCAK) | JARESO ® je registrovaná ochranná známka společnosti JARESO s.r.o. | Web běží na serverech: WEBGLOBE
Všechny ostatní ochranné známky, loga a autorská práva jsou majetkem příslušných vlastníků.