ONLINE PORTFOLIO & OSOBNÍ WEB STRÁNKA

Vítejte! & Díky za návštěvu! ;-)

Slovenčina Český jazyk English

Royalty-Free Stock Grafika

Autorská práva: © JARESO (Boris Jaroščák) | www.jareso.cz

Popis grafiky

Konceptuální ilustrace obecného chybové hlášení, převážně pojeného s počítači a informačními technologiemi jako takovými. Chybové hlášení je reprezentováno trojrozměrným anglickým textem ERROR, který je vyobrazen, jak částečně přepaden v masivní trhlině protínající symbolickou zem. Trhlina tak otevírá nekonečnou propast, která vizuálně výrazně podtrhuje závažnost samotného chybového hlášení. Jednotlivá písmena chybové zprávy ERROR, jsou tvořeny kombinací červené a světle barvy. Červená barva tvoří vnitřní část textu chybové zprávy, zatímco světlešedá barva tvoří její okraje. Celá scéna je vykreslená a izolovaná na bílém pozadí.

Klíčová slova pro tuto grafiku
TIP:
Kliknutím na jednotlivá klíčová slova nebo slovní spojení můžete spustit vyhledávání dalších tématicky podobných grafik.
Informace o možném volném použití této náhledové grafiky

Chtěli byste použít tuto náhledovou grafiku o maximální velikosti 600x491 pixelů na vašich webových stránkách a on-line projektech zcela zdarma? Můžete tak učinit bez jakýchkoli obav a zcela legálně. Jedinou nutností je uvedení aktivní zpětné linky na tyto stránky (jareso.cz), někde v rámci vašich stránek a dodržování autorského zákona v plném rozsahu.

Dostupné rozměry
Tento náhled
0.29 MP
600 x 491 pix
POUZE PRO WEB
MÉ PROFILY NA
WEBSITE DEVELOPER
..:: JARESO ::..
© 2005-2023 | Všechna práva vyhrazena.
© Copyright: JARESO / (BORIS JAROSCAK) | JARESO ® je registrovaná ochranná známka společnosti JARESO s.r.o. | Web běží na serverech: WEBGLOBE - YEGON
Všechny ostatní ochranné známky, loga a autorská práva jsou majetkem příslušných vlastníků.