ONLINE PORTFOLIO & OSOBNÍ WEB STRÁNKA

Vítejte! & Díky za návštěvu! ;-)

Slovenčina Český jazyk English

Royalty-Free Stock Grafika

Autorská práva: © JARESO (Boris Jaroščák) | www.jareso.cz

Popis grafiky

Myšlenka výukového konceptu představujícího žákům sedm základních barev duhy. Úkolem konceptu je představit jednotlivé barvy vizuálním, intuitivním a hravým způsobem s přídavkem správného hláskování anglického slova duha (RAINBOW). Idea obrázku je prezentována v podobě symbolického oblouku, který tvoří duhu skládající se ze sedmi základních barev. Červené, oranžové, žluté, zelené, modré, indiga a fialové barvy. Ilustrace je vykreslená s mírným diagonálním náklonný. Kde jsou duha i samotný anglický text natočené ve směru zleva doprava. Celá scéna je následně izolována na bílém pozadí.

Klíčová slova pro tuto grafiku
TIP:
Kliknutím na jednotlivá klíčová slova nebo slovní spojení můžete spustit vyhledávání dalších tématicky podobných grafik.
Informace o možném volném použití této náhledové grafiky

Chtěli byste použít tuto náhledovou grafiku o maximální velikosti 600x378 pixelů na vašich webových stránkách a on-line projektech zcela zdarma? Můžete tak učinit bez jakýchkoli obav a zcela legálně. Jedinou nutností je uvedení aktivní zpětné linky na tyto stránky (jareso.cz), někde v rámci vašich stránek a dodržování autorského zákona v plném rozsahu.

Dostupné rozměry
Tento náhled
0.23 MP
600 x 378 pix
POUZE PRO WEB
MÉ PROFILY NA
WEBSITE DEVELOPER
..:: JARESO ::..
© 2005-2024 | Všechna práva vyhrazena.
© Copyright: JARESO / (BORIS JAROSCAK) | JARESO ® je registrovaná ochranná známka společnosti JARESO s.r.o. | Web běží na serverech: WEBGLOBE
Všechny ostatní ochranné známky, loga a autorská práva jsou majetkem příslušných vlastníků.