ONLINE PORTFOLIO & OSOBNÍ WEB STRÁNKA

Vítejte! & Díky za návštěvu! ;-)

Slovenčina Český jazyk English

Royalty-Free Stock Grafika

Autorská práva: © JARESO (Boris Jaroščák) | www.jareso.cz

Popis grafiky

Čeho si na tomto obrázku všimnete nejvíce, je růžový dům, který stojí v přední řadě několika obyčejných šedých domů, které ho obklopují. Tento růžový dům je zaměřen na základnu růžovými čtverci, které obklopují jeho základnu. Všechny okolní domy jsou všechny v řadách a řada šedých domů postupuje za jediným růžovým zaměřeným domem. Okolo jediného růžového domu a šedých domů není nic jiného; jen jednoduché, ale prosté bílé pozadí. Všechny domy mají otevřené prostory pro jeden vchod a dvě okna; jeden na každé straně dveří.

Klíčová slova pro tuto grafiku
TIP:
Kliknutím na jednotlivá klíčová slova nebo slovní spojení můžete spustit vyhledávání dalších tématicky podobných grafik.
Informace o možném volném použití této náhledové grafiky

Chtěli byste použít tuto náhledovou grafiku o maximální velikosti 600x397 pixelů na vašich webových stránkách a on-line projektech zcela zdarma? Můžete tak učinit bez jakýchkoli obav a zcela legálně. Jedinou nutností je uvedení aktivní zpětné linky na tyto stránky (jareso.cz), někde v rámci vašich stránek a dodržování autorského zákona v plném rozsahu.

Dostupné rozměry
Tento náhled
0.24 MP
600 x 397 pix
POUZE PRO WEB
MÉ PROFILY NA
WEBSITE DEVELOPER
..:: JARESO ::..
© 2005-2024 | Všechna práva vyhrazena.
© Copyright: JARESO / (BORIS JAROSCAK) | JARESO ® je registrovaná ochranná známka společnosti JARESO s.r.o. | Web běží na serverech: WEBGLOBE
Všechny ostatní ochranné známky, loga a autorská práva jsou majetkem příslušných vlastníků.