ONLINE PORTFOLIO & OSOBNÍ WEB STRÁNKA

Vítejte! & Díky za návštěvu! ;-)

Slovenčina Český jazyk English

Royalty-Free Stock Fotografie

Autorská práva: © JARESO (Boris Jaroščák) | www.jareso.cz

Popis fotografie

Mačky patria do oblíbené čeľade Felidae, která je známa svojimi poľovníckymi schopnosťami. Mačky jsou často domestikované lidi a kočky chované v domácnostech jsou obecně známé jako domácí kočky. Na rozdiel od domestikovaných psov sa mačky radi voľne túlajú a nevyžadujú samostatný dom. Ticho sa zakrádajú bez toho, aby udělali veľa hluku. Mačky sa živí škodcami, jako jsou šváby, jašterice, potkany a žaby. Sú dosť zručné v chytání rychlých škodcov, jako sú potkani, a mají ostré pazúry, kterými dobývají svou korisť. Malé mačky sa nazývajú mačiatka a sú celkom milé. Radi sa hrají s jinými mačkami a lidmi, kteří ich obklopují. Mačiatka mají hravou a priateľskou povahu a své lovecké schopnosti se často projevují při zápasení so svými súrodencami. Novonarodené mačiatka zostávajú v blízkosti svojej matky asi 2 až 3 týždne. Keď chcem rásť, hľadám sa zoznámiť sa s okolím a skúšať svoje prostredie. Mačky mají silný zrak a vidia veci jasne, aj keď je tma. Majú tiež silný čuch, ktorý im umožňuje vystopovať korisť alebo hľadať potravu. V podstate mačky radi jedia potraviny, ako sú ryby, mäso, vajcia a mlieko. Živia sa tiež vegetariánskymi potravinami a většina domácích mačiek žije na smíšené stravě. Mačky sa nemusí správať priateľsky k jinému domácemu miláčikovi, ako sú vtáky a ryby. Vtáky ako papagáje sa často boja mačiek. Některé dobře vycvičené mačky sa však drží dále od jiných domácích zvířat a neobtěžují sa nikoho vyrušovat. Některé mačky jsou celkom domácke a radi trávia čas vo vnútri. Většina mačiek se však vykradla a pokusila se spratelit s jinými túlavými mačkami. Je to celkom prirodzené a nemohou si pomoci.

O mně
Klíčová slova pro tuto fotografii
TIP:
Kliknutím na jednotlivá klíčová slova nebo slovní spojení můžete spustit vyhledávání dalších tématicky podobných fotografií.
Fotovýbava použita na vyfotografovaní této fotografie

Fotoaparát: Olympus E-500

Objektiv: Zuiko Digital 40-150mm/3.5-4.5

Sluneční clona: LH-61D

Informace o možném volném použití této náhledové fotografie

Chtěli byste použít tuto náhledovou fotografii o maximální velikosti 600x504 pixelů na vašich webových stránkách a on-line projektech zcela zdarma? Můžete tak učinit bez jakýchkoli obav a zcela legálně. Jedinou nutností je uvedení aktivní (klikací) zpětné linky na tyto stránky (jareso.cz), někde v rámci vašich stránek a dodržování autorského zákona v plném rozsahu.

Dostupné rozměry
Tento náhled
0.3 MP
600 x 504 pix
POUZE PRO WEB
Nákup & Stažení

Nestačí vám rozlišení které je dostupné zdarma? Chtěli byste si prohlédnout tuto fotografii ve vyšším rozlišení? Koupit a okamžitě si ji stáhnout? Není nic jednoduššího. Stačí stisknout toto tlačítko které vás okamžitě přenese do náhledové sekce této fotografie v mikrofotobanke Dreamstime. Po registraci v mikrofotobanke Dreamstime si dokonce můžete tuto fotografii nezávazně prohlédnout i ve vysokém rozlišení a stáhnout si zdarma její kompoziční náhled. Snadno se tak před definitivním rozhodnutím o nákupu, dopředu ujistíte o vhodnosti této fotografie pro váš projekt.


Dostupné rozměry
Extra malý
0.17 MP
480 x 360 pix
Malý
0.48 MP
800 x 600 pix
Střední
4.08 MP
2333 x 1750 pix
Maximum
8.17 MP
3299 x 2475 pix
MÉ PROFILY NA
WEBSITE DEVELOPER
..:: JARESO ::..
© 2005-2023 | Všechna práva vyhrazena.
© Copyright: JARESO / (BORIS JAROSCAK) | JARESO ® je registrovaná ochranná známka společnosti JARESO s.r.o. | Web běží na serverech: WEBGLOBE - YEGON
Všechny ostatní ochranné známky, loga a autorská práva jsou majetkem příslušných vlastníků.