ONLINE PORTFOLIO & OSOBNÍ WEB STRÁNKA

Vítejte! & Díky za návštěvu! ;-)

Slovenčina Český jazyk English

Royalty-Free Stock Fotografie

Autorská práva: © JARESO (Boris Jaroščák) | www.jareso.cz

Popis fotografie

Vysílače se používají k tomu, aby lidé mohli poslouchat rádio, sledovat televizi nebo se připojit k digitálním sítím. Většina z nich je podobná, podobně jako ta, kterou vidíte na obrázku. Barvy se liší; některé vysílače jsou černé nebo šedé, zatímco jiné jsou jako na obrázku; bílá a červená. Bílé a červené vysílače jsou natřeny výraznou barvou, takže jsou dobře viditelné z velké dálky. Jsou to v podstatě vysoké věže a některé z nich jsou kratší než jiné a některé jsou užší, zatímco jiné jsou širší. Typ vysílače, který je instalován v určitých oblastech kontinentu, závisí na konzistenci použití nebo potřeby. Vysílací nebo rádiové vysílače jsou často umístěny na místě nebo blízko místa vysílací stanice, takže jakákoli zpráva, která se vysílá, se tak úspěšně provede s přesným signálem. Na každém vysílacím vysílači je oblast, kde se nachází modulátor, oscilátor a zvukový procesor, a to je to, co je známo jako budič. Zesilovač, který je známý jako budič, inženýři, kteří jej vyrábějí, často nazývají vysílač. Vstup, který provádí vysílací vysílač, se nazývá výstupní výkon vysílače (TPO). Jedna věc, kterou je třeba mít na paměti, je, že rozhlasové stanice nejsou hodnoceny podle toho, jaký typ TPO používají. Důležitost kvality vysílacího signálu určuje anténa. Pokud jde o velké vysílací stanice pro VHF a UHF, výkon se využívá asi na 20 % pro efektivní vyzařovaný výkon (ERP). Vysílače často vyžadují vysoké napětí v závislosti na oblasti, ve které se používají.

O mně
Klíčová slova pro tuto fotografii
TIP:
Kliknutím na jednotlivá klíčová slova nebo slovní spojení můžete spustit vyhledávání dalších tématicky podobných fotografií.
Fotovýbava použita na vyfotografovaní této fotografie

Fotoaparát: Olympus E-500

Objektiv: Zuiko Digital 40-150mm/3.5-4.5

Filtr: Sigma Wide Circular Polarizing Filter 58mm

Informace o možném volném použití této náhledové fotografie

Chtěli byste použít tuto náhledovou fotografii o maximální velikosti 600x839 pixelů na vašich webových stránkách a on-line projektech zcela zdarma? Můžete tak učinit bez jakýchkoli obav a zcela legálně. Jedinou nutností je uvedení aktivní (klikací) zpětné linky na tyto stránky (jareso.cz), někde v rámci vašich stránek a dodržování autorského zákona v plném rozsahu.

Dostupné rozměry
Tento náhled
0.5 MP
600 x 839 pix
POUZE PRO WEB
Nákup & Stažení

Nestačí vám rozlišení které je dostupné zdarma? Chtěli byste si prohlédnout tuto fotografii ve vyšším rozlišení? Koupit a okamžitě si ji stáhnout? Není nic jednoduššího. Stačí stisknout toto tlačítko které vás okamžitě přenese do náhledové sekce této fotografie v mikrofotobanke Dreamstime. Po registraci v mikrofotobanke Dreamstime si dokonce můžete tuto fotografii nezávazně prohlédnout i ve vysokém rozlišení a stáhnout si zdarma její kompoziční náhled. Snadno se tak před definitivním rozhodnutím o nákupu, dopředu ujistíte o vhodnosti této fotografie pro váš projekt.


Dostupné rozměry
Extra malý
0.18 MP
367 x 480 pix
Malý
0.49 MP
611 x 800 pix
Střední
3 MP
1513 x 1981 pix
Velký
6.88 MP
2292 x 3000 pix
MÉ PROFILY NA
WEBSITE DEVELOPER
..:: JARESO ::..
© 2005-2023 | Všechna práva vyhrazena.
© Copyright: JARESO / (BORIS JAROSCAK) | JARESO ® je registrovaná ochranná známka společnosti JARESO s.r.o. | Web běží na serverech: WEBGLOBE - YEGON
Všechny ostatní ochranné známky, loga a autorská práva jsou majetkem příslušných vlastníků.