ONLINE PORTFOLIO & OSOBNÍ WEB STRÁNKA

Vítejte! & Díky za návštěvu! ;-)

Slovenčina Český jazyk English

Royalty-Free Stock Fotografie

Autorská práva: © JARESO (Boris Jaroščák) | www.jareso.cz

Popis fotografie

Velmi vzácný pohled na Oravský hrad během hluboké noci. Oravský hrad se nachází na vysoké skále nad řekou Orava v městečku Oravský Podzámok na Slovensku. Tento hrad byl založen ve 13. století, jako opevnění na cestě ve směru do Polska a brzy se stal centrem Oravského regionu. Nejvyšší a nejstarší objekt hradu je tato románská citadela. Další části hradu pocházejí ze 17. století. Hrad byl rekonstruován v první polovině 20. století a nyní je deklarován jako národní kulturní památka. Na Oravském hradě je možné vidět mnoho zajímavostí, především muzeum, noční prohlídky, festivaly a mnoho dalšího. Tento hrad je také oblíbeným místem pro natáčení pohádek, ale i hororů. Mnoho scén ze světoznámého kultovního hororu Nosferatu (1922) bylo natočeno právě na Oravském hradě. Pokud budete v blízkosti Oravského Podzámku nezapomeňte navštívit i Oravský hrad, protože tento hrad rozhodně stojí za návštěvu.

O mně
Klíčová slova pro tuto fotografii
TIP:
Kliknutím na jednotlivá klíčová slova nebo slovní spojení můžete spustit vyhledávání dalších tématicky podobných fotografií.
Fotovýbava použita na vyfotografovaní této fotografie

Fotoaparát: Olympus E-500

Objektiv: Zuiko Digital 40-150mm/3.5-4.5

Stativ: Velbon CX 540

Informace o možném volném použití této náhledové fotografie

Chtěli byste použít tuto náhledovou fotografii o maximální velikosti 600x519 pixelů na vašich webových stránkách a on-line projektech zcela zdarma? Můžete tak učinit bez jakýchkoli obav a zcela legálně. Jedinou nutností je uvedení aktivní (klikací) zpětné linky na tyto stránky (jareso.cz), někde v rámci vašich stránek a dodržování autorského zákona v plném rozsahu.

Dostupné rozměry
Tento náhled
0.31 MP
600 x 519 pix
POUZE PRO WEB
Nákup & Stažení

Nestačí vám rozlišení které je dostupné zdarma? Chtěli byste si prohlédnout tuto fotografii ve vyšším rozlišení? Koupit a okamžitě si ji stáhnout? Není nic jednoduššího. Stačí stisknout toto tlačítko které vás okamžitě přenese do náhledové sekce této fotografie v mikrofotobanke Dreamstime. Po registraci v mikrofotobanke Dreamstime si dokonce můžete tuto fotografii nezávazně prohlédnout i ve vysokém rozlišení a stáhnout si zdarma její kompoziční náhled. Snadno se tak před definitivním rozhodnutím o nákupu, dopředu ujistíte o vhodnosti této fotografie pro váš projekt.


Dostupné rozměry
Extra malý
0.18 MP
480 x 372 pix
Malý
0.5 MP
800 x 620 pix
Střední
3 MP
1966 x 1525 pix
Velký
5.93 MP
2765 x 2144 pix
Maximum
11.86 MP
3910 x 3032 pix
MÉ PROFILY NA
WEBSITE DEVELOPER
..:: JARESO ::..
© 2005-2024 | Všechna práva vyhrazena.
© Copyright: JARESO / (BORIS JAROSCAK) | JARESO ® je registrovaná ochranná známka společnosti JARESO s.r.o. | Web běží na serverech: WEBGLOBE
Všechny ostatní ochranné známky, loga a autorská práva jsou majetkem příslušných vlastníků.