ONLINE PORTFOLIO & OSOBNÍ WEB STRÁNKA

Vítejte! & Díky za návštěvu! ;-)

Slovenčina Český jazyk English

Royalty-Free Stock Fotografie

Autorská práva: © JARESO (Boris Jaroščák) | www.jareso.cz

Popis fotografie

Pohled na klidnou hladinu Liptovské Mary po dešti s pobřežím v dálce. V levé části fotografie je možné vidět ukotven malý bílý hausbót. Tato fotografie byla pořízena při severozápadním břehu Liptovské Mary, blízko obce Liptovský Trnovec, která se nachází jen několik kilometrů od města Liptovský Mikuláš. V pozadí je možné vidět do dálky se táhnoucí pobřeží se stromy hrajícími barvami podzimu. V dálce se ve směru zleva doprava tyčí kopce pojmenované, Pravnáč, Lomné (Lômy), skalní bralo Čerenová tvořené stolovou skálou, úplně vpravo je viditelná Prosiecka dolina. Vodní nádrž Liptovská Mara a také obec Liptovský Trnovec se stává stále častější rekreační destinaci pro naše i zahraniční turisty. Možnosti rekreačního využití v této oblasti rozšiřuje množství chat, rodinných penzionů, restaurací, i blízký autokemp. Nedaleko obce Liptovský Trnovec je dostupný rozsáhlý akvapark s ubytováním a mnoha atrakcemi.

O mně
Klíčová slova pro tuto fotografii
TIP:
Kliknutím na jednotlivá klíčová slova nebo slovní spojení můžete spustit vyhledávání dalších tématicky podobných fotografií.
Fotovýbava použita na vyfotografovaní této fotografie

Fotoaparát: Olympus E-500

Objektiv: Zuiko Digital 14-45mm/3.5-5.6

Filtr: Sigma Wide Circular Polarizing Filter 58mm

Informace o možném volném použití této náhledové fotografie

Chtěli byste použít tuto náhledovou fotografii o maximální velikosti 600x330 pixelů na vašich webových stránkách a on-line projektech zcela zdarma? Můžete tak učinit bez jakýchkoli obav a zcela legálně. Jedinou nutností je uvedení aktivní (klikací) zpětné linky na tyto stránky (jareso.cz), někde v rámci vašich stránek a dodržování autorského zákona v plném rozsahu.

Dostupné rozměry
Tento náhled
0.2 MP
600 x 330 pix
POUZE PRO WEB
Nákup & Stažení

Nestačí vám rozlišení které je dostupné zdarma? Chtěli byste si prohlédnout tuto fotografii ve vyšším rozlišení? Koupit a okamžitě si ji stáhnout? Není nic jednoduššího. Stačí stisknout toto tlačítko které vás okamžitě přenese do náhledové sekce této fotografie v mikrofotobanke Dreamstime. Po registraci v mikrofotobanke Dreamstime si dokonce můžete tuto fotografii nezávazně prohlédnout i ve vysokém rozlišení a stáhnout si zdarma její kompoziční náhled. Snadno se tak před definitivním rozhodnutím o nákupu, dopředu ujistíte o vhodnosti této fotografie pro váš projekt.


Dostupné rozměry
Extra malý
0.11 MP
480 x 221 pix
Malý
0.29 MP
800 x 368 pix
Střední
4.9 MP
3264 x 1500 pix
Maximum
4.9 MP
3264 x 1500 pix
MÉ PROFILY NA
WEBSITE DEVELOPER
..:: JARESO ::..
© 2005-2023 | Všechna práva vyhrazena.
© Copyright: JARESO / (BORIS JAROSCAK) | JARESO ® je registrovaná ochranná známka společnosti JARESO s.r.o. | Web běží na serverech: WEBGLOBE
Všechny ostatní ochranné známky, loga a autorská práva jsou majetkem příslušných vlastníků.