ONLINE PORTFOLIO & OSOBNÍ WEB STRÁNKA

Vítejte! & Díky za návštěvu! ;-)

Slovenčina Český jazyk English

Royalty-Free Stock Fotografie

Autorská práva: © JARESO (Boris Jaroščák) | www.jareso.cz

Popis fotografie

Pohled na štěrkovité pobřeží Liptovské Mary po dešti. Dvě malé loďky jsou vytaženy na severozápadním břehu v obci Liptovský Trnovec, která se nachází jen několik kilometrů od města Liptovský Mikuláš na středním Slovensku. Na klidné hladině zátoky se zrcadlí modré nebe s rozptýlenými oblaky. V pozadí je možné vidět do dálky se táhnoucí pobřeží s lagunami v obklopeni Choškých vrchů a Západních Tater. Vodní nádrž Liptovská Mara a obec Liptovský Trnovec se stává stále častější rekreační destinaci pro slovenské i naše turisty. Možnosti rekreačního využití v této oblasti rozšiřuje množství chat, rodinných penzionů, restaurací, či autokemp. V blízkosti Liptovského Trnovci je také dostupný rozsáhlý akvapark s ubytováním a mnoha atrakcemi.

O mně
Klíčová slova pro tuto fotografii
TIP:
Kliknutím na jednotlivá klíčová slova nebo slovní spojení můžete spustit vyhledávání dalších tématicky podobných fotografií.
Fotovýbava použita na vyfotografovaní této fotografie

Fotoaparát: Olympus E-500

Objektiv: Zuiko Digital 14-45mm/3.5-5.6

Filtr: Sigma Wide Circular Polarizing Filter 58mm

Informace o možném volném použití této náhledové fotografie

Chtěli byste použít tuto náhledovou fotografii o maximální velikosti 600x436 pixelů na vašich webových stránkách a on-line projektech zcela zdarma? Můžete tak učinit bez jakýchkoli obav a zcela legálně. Jedinou nutností je uvedení aktivní (klikací) zpětné linky na tyto stránky (jareso.cz), někde v rámci vašich stránek a dodržování autorského zákona v plném rozsahu.

Dostupné rozměry
Tento náhled
0.26 MP
600 x 436 pix
POUZE PRO WEB
Nákup & Stažení

Nestačí vám rozlišení které je dostupné zdarma? Chtěli byste si prohlédnout tuto fotografii ve vyšším rozlišení? Koupit a okamžitě si ji stáhnout? Není nic jednoduššího. Stačí stisknout toto tlačítko které vás okamžitě přenese do náhledové sekce této fotografie v mikrofotobanke Dreamstime. Po registraci v mikrofotobanke Dreamstime si dokonce můžete tuto fotografii nezávazně prohlédnout i ve vysokém rozlišení a stáhnout si zdarma její kompoziční náhled. Snadno se tak před definitivním rozhodnutím o nákupu, dopředu ujistíte o vhodnosti této fotografie pro váš projekt.


Dostupné rozměry
Extra malý
0.15 MP
480 x 305 pix
Malý
0.41 MP
800 x 509 pix
Střední
3 MP
2171 x 1381 pix
Velký
6.78 MP
3264 x 2076 pix
MÉ PROFILY NA
WEBSITE DEVELOPER
..:: JARESO ::..
© 2005-2024 | Všechna práva vyhrazena.
© Copyright: JARESO / (BORIS JAROSCAK) | JARESO ® je registrovaná ochranná známka společnosti JARESO s.r.o. | Web běží na serverech: WEBGLOBE
Všechny ostatní ochranné známky, loga a autorská práva jsou majetkem příslušných vlastníků.