ONLINE PORTFOLIO & OSOBNÍ WEB STRÁNKA

Vítejte! & Díky za návštěvu! ;-)

Slovenčina Český jazyk English

Royalty-Free Stock Fotografie

Autorská práva: © JARESO (Boris Jaroščák) | www.jareso.cz

Popis fotografie

Pohled na nejvyšší a nejstarší část Oravského hradu, který se nachází na vysoké skále. Hrad se vypíná na mohutné skále nad řekou Orava v městečku Oravský Podzámok. Návštěvníci tam mohou během roku vidět mnoho atrakcí. Expozice Oravského muzea PO Hviezdoslava, historické, etnografické a přírodovědné. Hrad je také populární destilací našich i zahraničních filmových štábů. Pohádky jako Král droždí brada, Princezna a žebrák, zda Sokoliar Tomáš byly natáčeny právě tam. Při zmínce o filmech z velké části natočených na Oravském hradě, nelze nezmínit i světově známý hororový film Nosferatu z roku 1922. Pokud budete v blízkosti Oravského Podzámku nezapomeňte si najít čas na návštěvu Oravského hradu, protože tento hrad rozhodně stojí za návštěvu.

O mně
Klíčová slova pro tuto fotografii
TIP:
Kliknutím na jednotlivá klíčová slova nebo slovní spojení můžete spustit vyhledávání dalších tématicky podobných fotografií.
Fotovýbava použita na vyfotografovaní této fotografie

Fotoaparát: Olympus E-M5 (OM-D)

Objektiv: M.Zuiko Digital ED 12-50mm 1:3.5-6.3 EZ

Informace o možném volném použití této náhledové fotografie

Chtěli byste použít tuto náhledovou fotografii o maximální velikosti 600x579 pixelů na vašich webových stránkách a on-line projektech zcela zdarma? Můžete tak učinit bez jakýchkoli obav a zcela legálně. Jedinou nutností je uvedení aktivní (klikací) zpětné linky na tyto stránky (jareso.cz), někde v rámci vašich stránek a dodržování autorského zákona v plném rozsahu.

Dostupné rozměry
Tento náhled
0.35 MP
600 x 579 pix
POUZE PRO WEB
Nákup & Stažení

Nestačí vám rozlišení které je dostupné zdarma? Chtěli byste si prohlédnout tuto fotografii ve vyšším rozlišení? Koupit a okamžitě si ji stáhnout? Není nic jednoduššího. Stačí stisknout toto tlačítko které vás okamžitě přenese do náhledové sekce této fotografie v mikrofotobanke Dreamstime. Po registraci v mikrofotobanke Dreamstime si dokonce můžete tuto fotografii nezávazně prohlédnout i ve vysokém rozlišení a stáhnout si zdarma její kompoziční náhled. Snadno se tak před definitivním rozhodnutím o nákupu, dopředu ujistíte o vhodnosti této fotografie pro váš projekt.


Dostupné rozměry
Extra malý
0.2 MP
480 x 420 pix
Malý
0.56 MP
800 x 700 pix
Střední
3 MP
1851 x 1620 pix
Velký
5 MP
2390 x 2091 pix
Maximum
28 MP
5657 x 4950 pix
MÉ PROFILY NA
WEBSITE DEVELOPER
..:: JARESO ::..
© 2005-2024 | Všechna práva vyhrazena.
© Copyright: JARESO / (BORIS JAROSCAK) | JARESO ® je registrovaná ochranná známka společnosti JARESO s.r.o. | Web běží na serverech: WEBGLOBE
Všechny ostatní ochranné známky, loga a autorská práva jsou majetkem příslušných vlastníků.